R33 napisał(a):

Nie ma nic strasznego gdy przed kamerami współwłaściciel, a również piłkarz cieszy się z innym piłkarzem i drugim trenerem którzy obaj są w Wiśle dość długo.
Jest natomiast gdy przed kamerami współwłaściciel, a również piłkarz cieszy się z innym piłkarzem i drugim trenerem którzy obaj są w Wiśle dość długo przy okazji ostentacyjnie olewając trenera który z w/w ludźmi ma konflikt.
|
2 tygodnie minęły a wy dalej to przeżywacie
W jednym Kuba ma na pewno rację, jest na tyle medialny ze ludzie z każdej bzdury będą nakręcać temat
Chyba nawet fucki Pawełka w stronę kibiców czy wysyłanie kibiców na drugą stronę błon nie były tak długo wałkowane.
No i też nie było portalów społecznościowych które dodatkowo się nakręcają.