Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27290
Stary 19.05.2021, 19:51
R33 napisał(a):Wyświetl post
Nie ma nic strasznego gdy przed kamerami współwłaściciel, a również piłkarz cieszy się z innym piłkarzem i drugim trenerem którzy obaj są w Wiśle dość długo.

Jest natomiast gdy przed kamerami współwłaściciel, a również piłkarz cieszy się z innym piłkarzem i drugim trenerem którzy obaj są w Wiśle dość długo przy okazji ostentacyjnie olewając trenera który z w/w ludźmi ma konflikt.
2 tygodnie minęły a wy dalej to przeżywacie

W jednym Kuba ma na pewno rację, jest na tyle medialny ze ludzie z każdej bzdury będą nakręcać temat

Chyba nawet fucki Pawełka w stronę kibiców czy wysyłanie kibiców na drugą stronę błon nie były tak długo wałkowane.

No i też nie było portalów społecznościowych które dodatkowo się nakręcają.
Odpowiedz cytując