Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27288
Stary 19.05.2021, 17:55
Nie ma nic strasznego gdy przed kamerami współwłaściciel, a również piłkarz cieszy się z innym piłkarzem i drugim trenerem którzy obaj są w Wiśle dość długo.

Jest natomiast gdy przed kamerami współwłaściciel, a również piłkarz cieszy się z innym piłkarzem i drugim trenerem którzy obaj są w Wiśle dość długo przy okazji ostentacyjnie olewając trenera który z w/w ludźmi ma konflikt.
Odpowiedz cytując