TSWojtas napisał(a):

|
W przyszłym sezonie jednym z celów powinno być miejsce na podium w tej klasyfikacji : w podstawie potrzebujemy Szota który będzie liczony x 2 , Starzyńskiego i kogoś w formie : Gruszkowski , Młyński . I wpuszczanie reszty młodych na końcówki zamiast starych pryków . To może Nam dać przy dobrych wiatrach 1 miejsce ...
|
Nie ma szans na pierwsze miejsce. Lecha ma gigantyczne zaplecze złożone z samych wychowanków.
Aby uzyskać drugie musi grać ciagle dwóch wychowanków (lub 4 zwykłych lub 1 wychowanek a 2 zwykłych) po 90 minut.