krysztal napisał(a):

To ja może- o zgrozo- wezmę w obronę Lucjusza.Niektórym tu nie przeszkadzało i nie widzieli problemu w tym że trener wyzywał zawodników a razi ich przekręcenie imienia i nazwiska przez anonimowego usera.
Ba zachowanie trenera było usprawiedliwiane a np cieszynka Kuby z Kmiecikiem i Boguskim wywoływała obrzydzenie.
|
Ciężko usprawiedliwiać lub krytykować Hyballa skoro nawet nie wiemy jak to robił i jakich używał epitetów. Wiemy tylko , że wyzywał. Jeżeli wyzywał od ch.. polaczków itp. to należy go za to krytykować , jeżeli nazywał kogoś leniem to już trudniej podciągnąć to pod wyzywanie.
Z Alan Uryga na Anal Uryna i to jest " przekręcenie" nazwiska ? Piękny eufemizm
