tomasz_19 napisał(a):

|
No właśnie, mamy Sadloka... znowu będzie męczył bułe na LO... Powodował straty i niebezpieczne kontraataki... Myślałem, że się z nim pożegnamy i zatrudnimy porządnego LO, ale to tylko takie moje mrzonki.
|
Faktem jest że Sadlok to jedyny LO jakiego mamy. Ściągnięcie drugiego to priorytet.