Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87672
Stary 19.05.2021, 09:04
Ale przecież sam Lewandwski wolał Lecha bo tam miał większe szanse na grę niż w Wiśle przy Brożku (grała wówczas jednym napastnikiem).

Mnie nie dziwią takie komentarze nawet dziś, bo na żywo Lewandowski nie sprawiał wrażenia MEGA utalentowanego gościa. Zresztą jak obserwujemy jego podeście do zawodu, to widać, że gość przede wszystkim swoją pracowitością i mentalnością doszedł tam gdzie jest. Oczywiście talent również musiał mieć, tego nie neguję.

Ale jak pamiętam debiut Brożka to naprawdę wydawało się, że jest to talent czystej wody...był takie efekt WOW jak się patrzyło nawet na to jak się poruszał.

I w momencie gdy miał przyjść Lewy to Brożek miał silną pozycję w lidze. Zresztą to też świadczy o Lewandowskim dobrze, że prawidłowo wybrał wówczas klub.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując