Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87666
Stary 18.05.2021, 20:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Może w końcu w klubie doszli do wniosku, że trzymanie na ławce choćby przyzwoitych obcokrajowców jest bez sensu. Nie po to mamy tyłu juniorów aby tylko ich kisić w CLJ. A rezerw przecież nie mamy. Jak już ściągać obcokrajowców to zawodników do 1 składu, tylko i wyłącznie.
W obliczu tego nie dziwi pozbycie się nikogo z wczorajszego odsiewu.
Mam nadzieję że następnie w kolejce są Chuca, Beqiraj i Yeboah. Tego ostatniego spienięźmy do Turków choćby za 500 tys euro.
Kuveljicia i Savicia też bym się pozbył, ale w nich chyba klub jeszcze pokłada nadzieję.

I tak kończąc wywód, ja nie oczekuje nawet na dziś zbyt wielu transferów. 3 konkretne nazwiska do 1 składu wystarcza + 2-3 rokujących zawodników jako ewentualną inwestycja.
Dobrze gada. Po co trzymać obcokrajowców na ławce. Jasne, że kadra musi liczyć.z 15 zawodników gotowych do gry na poziomie ekstraklasy ale cała reszta to powinna być.polska młodzież.

Również jestem za tym aby tę całą zgraję zawodników odchodzących zastąpić.3 konkretnymi zawodnikami którzy podniosą nasz poziom od razu.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując