|
Ależ Oni mnie zaimponowali w tej chwili...
Pierwsze werble ,a potem dźwięk trąbki cichnący z każdym zdaniem.
Nie to ,żebym się nie cieszył ,ale jestem daleko mi do wow jakiego spodziewałem się po zapowiedziach ,bo było dmuchanie,dmuchanie.... ,a tu po prostu dalej Astor,ta sama kwota(+ inflacja),tylko zmiana marki współpracującej Nimi na koszulkach.
Czyli została jeszcze Astraada,Emerson,Horner APG...
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 18.05.2021 o godz. 12:39.
|