Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 18.05.2021, 11:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ciężko się czyta większość komentarzy, patrząc że wygraliśmy pierwszy raz od ilu? 8 spotkań?

A to bramki po rykoszetach gorsze niż zwykle, a to Piast miał więcej rożnych, a to zdziwienie że drużyna gospodarzy przeważała.

Serio, powinniśmy się cieszyć że wreszcie ten fatalny sezon się zakończył i chociaż na koniec było zwycięstwo. Paru chłopaków to na pewno mocno zbudowało przed wyjazdem na wakacje.
Wszyscy się cieszą, ale nie ma sensu udawać że byliśmy dla Piasta równorzędnym rywalem.
Z przebiegu meczu - zwycięstwo dla Piasta. Strzeliliśmy trzy fartowne bramki z dupy, stworzyliśmy sobie dwie okazje (karny na Forbesie + Starzyński w końcówce), Piast obudził się dopiero po 3:1. Dodajmy karnego dla nich, dramatyczne zmiany Kmiecika tylko po to żeby "pokazać Hybali" (no i pokazał, że Niemiec miał rację) i cudem dowiezione zwycięstwo mimo dwubramkowego prowadzenia, przy obronie Częstochowy i żałosnym kradzeniu czasu przez naszych zawodników (najlepszy Mawutor, jedyne co mu wychodziło w meczu).

Zagraliśmy jak Stal Mielec. Z taką grą zlecimy z hukiem z ligi. Ten mecz pokazał jak gówniany mamy skład.

Wygraliśmy, ale to że oczekujesz na forum euforii pokazuje jak bardzo się odkleiłeś od rzeczywistości.

Ja się cieszę bo jesteśmy wyżej w tabeli, czwarte miejsce w PJS, zasłużony plaskacz dla Piasta za wały sędziowskie i bucówę na boisku - tyle. Poza tym mecz w naszym wykonaniu był kompromitujący pod względem gry i taktycznie. Do zapomnienia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.05.2021 o godz. 11:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując