rafkur napisał(a):

|
ja chcę go zapamiętać jako dobrego piłkarza, fajnego człowieka szanującego miejsce skąd wyszedł a nie jako komika kopiącego się po czole....
|
"Ja chcę żeby zapamiętać go jako dobrego pilkarza..."
"Ja chcę żeby Kuba już nie grał w piłkę. "
"Ja to chcę żeby Kuba otworzył hodowlę jedwabników...."
"Ja chcę żeby Kuba wyjebał Probierzowi z partyzana na następnych derbach..."
A czy nikt nie pomyślałem że Kuba robi to co on chce i to on będzie zarządzał SWOIM życiem i kariera
Co wy z rudym Bońkiem brudzie piliście
Kuba ma swój rozum i proszę jemu pozostawicie wybór co jeszcze chce w życiu robić