MaLk napisał(a):

|
Bo chłopaki uwierzyli, że stać nas nie wiadomo na co i można wybrzydzać choćby ze słynnym już Brzęczkiem. A potem trzeba się zmierzyć z brutalną rzeczywistością kto mógłby i chciałby do nas przyjść w obecnych "okolicznościach przyrody"...
|
No dobrze, ale między Urbanem a jakimś Skowronkiem 2.0 jest różnica. To już Wdowczyk lepszy.