Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 17.05.2021, 22:36
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Bo chłopaki uwierzyli, że stać nas nie wiadomo na co i można wybrzydzać choćby ze słynnym już Brzęczkiem. A potem trzeba się zmierzyć z brutalną rzeczywistością kto mógłby i chciałby do nas przyjść w obecnych "okolicznościach przyrody"...
No dobrze, ale między Urbanem a jakimś Skowronkiem 2.0 jest różnica. To już Wdowczyk lepszy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując