|
Ktokolwiek by nie przyszedł, nie będzie się godził wiecznie na rolę rezerwowego.
Inna sprawa że kontuzje/kartki/wahania formy są zawsze
3 równorzędnych graczy (Plewka, Zukov, Marokańczyk) to wcale nie jest kłopot bogactwa, patrząc że w tej rundzie mieliśmy jednoczenie kontuzjowanego Plewke, Bashe i Kuveljicia. 3 z 5 środkowych w kadrze.
Na ten moment absolutne priorytety transferowe to:
Napastnik
Ofensywny pomocnik/rozgrywający
Lewy obrońca
Kto więcej? To już zależy od tego co dalej Buchalikiem, Beqirajem czy Chuca. W interesie klubu jest aby w/w trójka nie obciążała budżetu.
Twardy reset to twardy reset.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.05.2021 o godz. 21:27.
|