Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12088
Stary 17.05.2021, 19:39
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
A to Kawasaki nie robi większych pieniędzy? W każdym razie brzmi i kojarzy się lepiej niż Aveva.
Ale to Kawasaki (Robotics Polska), to tak naprawdę krakowski Astor. Czyli - jak już napisał Szymek wyżej - ten sam kierunek kontaktów co Aveva.
Odpowiedz cytując