Harcownik napisał(a):

|
A to Kawasaki nie robi większych pieniędzy? W każdym razie brzmi i kojarzy się lepiej niż Aveva.
|
Ale to Kawasaki (Robotics Polska), to tak naprawdę krakowski Astor. Czyli - jak już napisał Szymek wyżej - ten sam kierunek kontaktów co Aveva.