Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12087
Stary 17.05.2021, 19:19
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
A to Kawasaki nie robi większych pieniędzy? W każdym razie brzmi i kojarzy się lepiej niż Aveva.
Chodziło mi tylko o wizualny aspekt moim zdaniem lepsze logo ma Aveva niż LV Bet.
Odpowiedz cytując