Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
12087
17.05.2021, 19:19
Harcownik
napisał(a):
A to Kawasaki nie robi większych pieniędzy? W każdym razie brzmi i kojarzy się lepiej niż Aveva.
Chodziło mi tylko o wizualny aspekt
moim zdaniem lepsze logo ma Aveva niż LV Bet.
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-