Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
12085
17.05.2021, 18:47
Rzeczywiście wygląda to jak Aveva, której większościowym udziałowcem jest... Schneider Electric
Czyli ogólnie trop nie był zły, chociaż o tym przekonamy się jutro. Szkoda, że nie na front, a raczej w miejsce Kawasaki, bo logo mają nienajgorsze.
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-