Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12085
Stary 17.05.2021, 18:47
Rzeczywiście wygląda to jak Aveva, której większościowym udziałowcem jest... Schneider Electric Czyli ogólnie trop nie był zły, chociaż o tym przekonamy się jutro. Szkoda, że nie na front, a raczej w miejsce Kawasaki, bo logo mają nienajgorsze.
Odpowiedz cytując