Heh czytam z opadem szczeny:
Błaszczykowski brama na stojąco, podanie z zakmniętymi oczami lepsze niż 1000 Savica - mistrz
Błaszczykowski po 5ciu kontuzjach, bez rytmu meczowego, zagrał słabiej, choć i tak dał jedną super piłkę i zrobił jeden odbiór - czyli więcej niż przez połowę sezonu Savic - nie nadaje się do gry :]
Jakbyśmy wczoraj grali z Amica to nadawałby się, a że gralismy Z Piastem to już nie

Wszystko na przestrzeni tygodnia.