Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#977
Stary 17.05.2021, 18:08
Heh czytam z opadem szczeny:

Błaszczykowski brama na stojąco, podanie z zakmniętymi oczami lepsze niż 1000 Savica - mistrz

Błaszczykowski po 5ciu kontuzjach, bez rytmu meczowego, zagrał słabiej, choć i tak dał jedną super piłkę i zrobił jeden odbiór - czyli więcej niż przez połowę sezonu Savic - nie nadaje się do gry :]

Jakbyśmy wczoraj grali z Amica to nadawałby się, a że gralismy Z Piastem to już nie Wszystko na przestrzeni tygodnia.

Odpowiedz cytując