Miałem dać recke, ale nie chciało mi się.
Co się zmieniło ? Brak trójki z tyłu oraz brak Yeboaha od początku, który był nr 1 u Hyballi.
Po tym meczu już nie ma co żałować i się rozczulać nad pożegnaniem Kone i Mawutora.
Savic jak zwykle czyli dno, bramka nie zamazuje oceny. Silva na szpicy na ganianego wypadł blado, podobnie jak Forbes, więc nie jechałbym po chłopaku
