Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 17.05.2021, 17:46
Miałem dać recke, ale nie chciało mi się.

Co się zmieniło ? Brak trójki z tyłu oraz brak Yeboaha od początku, który był nr 1 u Hyballi.

Po tym meczu już nie ma co żałować i się rozczulać nad pożegnaniem Kone i Mawutora.

Savic jak zwykle czyli dno, bramka nie zamazuje oceny. Silva na szpicy na ganianego wypadł blado, podobnie jak Forbes, więc nie jechałbym po chłopaku
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.05.2021 o godz. 20:16.

Odpowiedz cytując