rafkur napisał(a):

Pomijając Hyballe i sens jego bytności w Wiśle to Kuba powinien zdecydowanie dać sobie spokój z boiskiem. Żal patrzeć i jeden gol "z dupy" niczego nie zmienia...
Tak Medved jest chujowy, ale czy Kuba koniecznie chce kończyć karierę rywalizując z Medvedami i innymi wynalazkami na to kto zrobi mniej wtop? Przy czym Medved jest młody i czysto teoretycznie coś z niego może jeszcze będzie a Kuba niestety jest za stary i zbyt "połamany" nawet na naszą ogórkowa ligę. Bardzo szanuję Błaszczykowskiego i nie chcę oglądać rozmieniania się na drobne.
|
W tym sezonie nie powinien z prostej przyczyny mamy beznadziejną kadrę i będziemy bić się o utrzymanie. 4 gole w kilku meczach jeśli Kuba wróci do jako takiej formy mogą być tak jak w tym sezonie linią pomiędzy utrzymaniem a spadkiem. Szczególnie w naszej sytuacji taki piłkarz może zrobić różnicę. Pod warunkiem, że zostanie dobrze przygotowany i będzie grał w odpowiednim momencie.