Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12080
Stary 17.05.2021, 14:22
-Szymek79- napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/sportmalopolska/...93638062792704

Jutro podczas konferencji prasowej ma zostać ogłoszone przedłużenie umowy z jednym ze sponsorów i przedstawienie firmy technologicznej, której logo pojawi się na koszulkach w nowym sezonie. Firma ta notowana jest na londyńskiej giełdzie.

Swoje myślenie skierowałem od razu w stronę przedłużenia umowy z firmą Astor i wydaje mi się, że na naszych koszulkach może pojawić się logo Schneider Electric, która faktycznie jest notowana na giełdzie w Londynie. Wtedy zgadzałyby się wcześniejsze plotki o sponsorze z branży energetycznej
Schneider ? moj wujek pracuje we Francji w tej firmie , muszę go spytać, może coś słyszał , chociaż gdyby cis było na rzeczy to pewnie by dzwonił
Odpowiedz cytując