Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#958
Stary 17.05.2021, 13:19
Cytat:
Otóż wczoraj okazało się, że Błaszczykowski w takiej formie (30%) nie wystarcza na Ekstraklasę - po jego wejściu Piast jeszcze bardziej nas przycisnął, Kuba notował dużo strat, ruszał się jak mucha w smole, zanotował decydującą stratę, po której Piast strzelił nam drugą bramkę.
Parę dni temu okazało się też, ze Lewandowski to poziom góra Hutnika Kraków i nie powinien dostać powołania do kadry - nie trafić w pustą bramkę z paru metrów?

Cytat:
Tak więc, moim zdaniem, Hyballa miał rację, że skierował Kube - piłkarza na trening juniorów, a jak szanuję Kubę tak proszę, żeby nie rozmieniał szacunku kibiców na drobne.
Czyli również poniżyłbyś piłkarza, który zdobył 4 bramki w sezonie i wysłał go do juniorów. Szacun, nie dziwie się, że tak aktywny jestes na forum zjebób mnieniących się kibicami Wisły.



Jak zjebanym trzeba być, aby wysłać legendę klubu, drugiego jej strzelca na trening juniorów? Jaką szmatą trzeba być, aby w takiej sytuacji popierać niemca? Nawet kibice sąsiadki by chyba tak nisko nie upadli.


Cytat:
Błaszczykowski niech lepiej się już więcej nie kompromituje i stuli.
Zamknij ryj, szmato.
Ddf
Odpowiedz cytując