Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27253
Stary 17.05.2021, 12:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
A to po Boguskim można pomyje wylewać od lat, a po Alanie, który zafundował nam 100x większe partactwo już nie?

.
Nie ma znaczenia czy wylewane są pomyje na Rafała czy na Alana , jedno i drugie jest żenujące.
Alan Uryga za swojego pobytu w Wiśle to był słaby piłkarz, nic nie dawał drużynie ale nie przypominam sobie żeby Wisła zaliczała degrengoladę tylko dlatego , ze w składzie był Uryga.

Rozumiem , że teraz Ty decydujesz , którego piłkarza Wisły można wyśmiewać i nazwać Analem Uryną ?
Odpowiedz cytując