Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 17.05.2021, 11:56
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Cieszy zwycięstwo, ale to co 'graliśmy' po zejściu Żukowa i Boguskiego to był kryminał. Piast powinien ze 4 wsadzić. Nie rozumiem czemu oboje zostali zmienieni w jednym momencie.
Mawutor, Kuba, Yeboah i Silva zagrali kompromitująco, totalna niemoc i bezradność. No Silva rzucił jedną dobrą piłkę, powinien mieć asystę.

Czy tylko mnie irytuje ta żydowska q.rwa w ataku Piasta? Bardzo dobrze, że to on zjebał karnego i kilka setek. Karma wraca i znakomicie się ułożyło, że to właśnie my wyjebaliśmy ich z pucharów. Choć i teraz czarny z gwizdkiem robił wszystko, żeby nas kolejny raz przekręcić.
Niezły moment był jak w drugiej połowie machał łapami sugerując że był gol, podczas gdy piłka została wybita ewidentnie sprzed linii.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując