Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2340
Stary 17.05.2021, 11:49
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Po stronie minusów dopisz grę trójką z tyłu plus dodatkowych dwóch obrońców przed nimi co skutkowałem brakiem kreowania sytuacji + YEBOAH - stawianie na niego od jakiegoś czasu było pomyłką co wczoraj udowodnił.

Z Mawutorem - zgadzam się, wczorajszy mecz rozwiał wątpliwości czy należy żałować odejścia Mawutora i Kone.
A z Piastem to niby co wykreowaliśmy? Gole to strzały z dystansu, dwa na farcie a jeden taki, którego Savić szybko nie powtórzy. Należał się nam też rzut karny, kompromitacja Varu.
Nie chodzi mi o to żeby deprecjonować wynik z Piastem, tylko żeby analiza nie skończyła się na "wariat z Niemiec zepsół atmosferę i bramek nie strzelali".

Akurat granie trójką obrońców nieźle nam wychodziło, a czemu grał Yeboah? Bo ma przyśpieszenie. Nie mamy żadnego dobrego skrzydłowego, Silva i Chuka się tam nie nadają. Kmiecik wystawił Gruszkowskiego ale tylko pod punkty PJS, to jest boczny obrońca i na skrzydło się nie nadaje. Jak dobrze policzyć to mamy w sumie pół skrzydłowego... Z wahadłowych jest tylko Sadlok.

Czeka nas trudne okienko transferowe i dobrze by było żeby sprowadzali piłkarzy pod konkretną taktykę, bo uniwersalnych w tym przedziale finansowym nie ma. Jak dobrze pójdzie to koleś umie dobrze robić jedną rzecz, zwykle nie umie nic...
Oby Młyński wypalił, to wtedy może grać on i Starzyński, na zmianę Yeboah.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując