czaro napisał(a):

|
Wspaniale, na forum będzie nowym Boguskim. Ty chyba zresztą już go obrażałeś.
|
A to po Boguskim można pomyje wylewać od lat, a po Alanie, który zafundował nam 100x większe partactwo już nie?
Też o tym pisałem i piszę nadal - w innym temacie podałem stratę goli Płocka w meczach w których grał - obrona pod jego kierownictwem dostała więcej bramek niż pod wodzą Janickiego

Wiadomo, że cały zespół broni. ale jakieś tam wnioski można wyciągnąć.
Nie nastawiam się na mega powrót i wzrost jakości w naszej obronie - fajnie jakby nie był gorszy od Mehremica i będzie gitarka. Oczywiście nic nie jest pewne i może zaskoczyć, ale mam co do tego spore obawy.