Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#933
Stary 17.05.2021, 08:24
Otworzyliśmy kolejny front tym razem z PZPN i przyległościami.

Żeby nie wiem jak słuszna była ta wojna trzeba liczyć siły na zamiary.To nie ma sensu, wiecej można stracić niż zyskać.

Zachaczenie o licencje było strzałem w stopę bo 2 lata temu sami dostaliśmy bardziej niż na rzęsach. Ale Meresinski, Vanna Ly z przyklepujacym to PZPNem też jest patologia tyle, że obecnie po tak nieudanych 2 sezonach, błędach zarządu, okłamywaniu kibiców.... milczenie jest złotem.
Odpowiedz cytując