Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2336
Stary 16.05.2021, 23:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jedno trzeba Hybali przyznać - jego wybory personalne były słuszne, co pokazał mecz z Piastem.
Czy Medved był lepszy od Silvy? Raczej tak, przynajmniej nie biegał jakby się zesrał.
Czy Mawutor to parodysta? I to jaki!
Czy Błaszczykowski o kulach jest najlepszym zawodnikiem? To co zaprezentował dzisiaj to była parodia i sabotaż.
Szkoda że Chuka nie zagrał, ale wtedy byśmy pewnie przegrali.
Wisła zagrała dokładnie tak samo jak w poprzednich meczach - słabo , z tą różnicą , że mieliśmy więcej szczęścia. Natomiast nasza słaba gra przestała w jakikolwiek sposób funkcjonować po wejściu powyższej 3.
Z drugiej strony koszmarną zmianę zaliczył Yeboah , który grał w podstawowym składzie u Hyballi.
Odpowiedz cytując