|
Pomimo całego szacunku do Kuby dla ratowania Wisły to niepotrzebnie idzie na wojnę z Bońkiem. Nic dobrego to nie przyniesie. W takiej sytuacji lepiej pokazać klasę i zbyć pytanie dziennikarza brakiem komentarza.
Niestety ale według mnie rodzina Brzęczek/Błaszczykowscy ma tendencję do budowy twierdzy , wiecznie oblężonej przez hejterów...
Nie jestem fanem Bońka ale równie dobrze PZPN mógł Nas już dawno w... z ekstraklasy, nie tak dawno temu...
|