Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#927
Stary 16.05.2021, 23:35
Pomimo całego szacunku do Kuby dla ratowania Wisły to niepotrzebnie idzie na wojnę z Bońkiem. Nic dobrego to nie przyniesie. W takiej sytuacji lepiej pokazać klasę i zbyć pytanie dziennikarza brakiem komentarza.

Niestety ale według mnie rodzina Brzęczek/Błaszczykowscy ma tendencję do budowy twierdzy , wiecznie oblężonej przez hejterów...

Nie jestem fanem Bońka ale równie dobrze PZPN mógł Nas już dawno w... z ekstraklasy, nie tak dawno temu...
Odpowiedz cytując