|
Tak jeszcze o tym myślę i te słowa "Jako prezes PZPN pan Boniek powinien zrobić wszystko, aby 30% zawodnika nie wystarczało na Ekstraklasę" to gorzej niż błąd. Potrzebujemy poprawić wizerunek klubu, a grający właściciel po bardzo słabym meczu w swoim wykonaniu, po pogonieniu Hyballi, odejściu Buksy i czym tam jeszcze, postanawia przysrać całej lidze i prezesowi PZPN. No tak wystarczyło, że prawie spadliśmy z ligi, bijąc rekord porażek. Jezu kochany.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|