Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#923
Stary 16.05.2021, 22:48
czaro napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem wypowiedź Błaszczykowskiego po meczu z Piastem:
https://www.wislaportal.pl/News.html..._dla_nas_latwy

I oczywiście doceniam Błaszczykowskiego, co zrobił. Nie podoba mi się obrażanie go albo obrażanie się na niego, ale nie widzę powodu, aby go nie krytykować, kiedy chodzi o zarządzanie klubem. I niestety ta wypowiedź brzmi trochę jak ten wywiad wideo po zwolnieniu Obidzińskiego. Kłamstwa + banał + bełkot. Na pewno niczego nie wnosi, w niczym nie pomaga, jest to wypowiedź niepotrzebna. Choć oczywiście Błaszczykowski jako współwłaściciel i kapitan drużyny ma prawo mówić w wywiadach, co chce.
Widziałem ten wywiad na C+ po meczu. Straszna demagogia i banał. A takie tłumaczenie cieszynki z RB9 i Kmiecikiem, w kontekście całej sytuacji, to już traktowanie ludzi, jak debili.

Brakowało tylko wzmianek o głodujących dzieciach i psach w schroniskach.
Odpowiedz cytując