alexx6 napisał(a):

Arek
ten zajebisty marokańczyk strzelił jedna w całym sezonie to w czym jest lepszy od Badji chyba tylko wiekiem
Chcesz sie pozbyć Forbesa a sciągnąć Ondraska zmiana 1:1 pozbywasz sie drewna a sciagasz kolejne w dodatku stare i spruchniale. Mypotrzebujemy napastnika który strzela bramki
|
Tak, a Jakub Arak jest lepszy od Pique, bo strzelił w tym sezonie jedną bramkę w lidze, a Pique żadnej. No geniusz z Ciebie.