|
Sadlok na trenera od biegania bo to narzuca kto ile i jak,Kuba od reszty.
W miejsce trenera na ławce kupić dmuchaną lale i niech robi dobre wrażenie,no i lali w wypadku zwolnienia w grudniu płacic nie trzeba bedzie.
Nie ma sensu bawic sie w trenowanie zespołu z grajacym włascicielem.Kwas wypłynie wcześniej lub pózniej.Czy my w tym klubie uwielbiamy słowo "kwas"?
Kuba szanuje Cie ale podejmij rozsadna decyzje załoz garniak i wskakuj na loże ,bo z grania juz raczej nic nie bedzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.05.2021 o godz. 20:18.
|