|
Wiem, że nikt tu się ze mną nie zgodzi, ale biorąc pod uwagę nasze możliwości transferowe, zastanawiam się, czy zostawienie w kadrze (nie mówię, że nawet na ławce, w kadrze) na jeszcze jeden rok Boguskiego nie byłoby dobrym pomysłem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|