Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.05.2021, 19:06
Kilka wniosków po meczu :

- Lis wybronił mecz,
- Yeboaha do w... w trybie pilnym po tym co zaprezentował po wejściu na boisku
- Kuba nie nadaje się do gry w wymiarze większym niż kilka minut. O ile w ogóle nadaje się jeszcze do gry w piłkę.
- dobrze , że Burliga już idzie do Wieczystej
- przyjemnie było odpocząć od SFG Maćka
- największy pozytyw 3 pkt to brak pucharów dla Piasta po ordynarnym przekręcie w pierwszym meczu. Choć raz zadziałał efekt karmy.

Bierzmy już Sobola na trenera. Liczę , że do nowego sezonu chociaż przygotują się lepiej fizycznie niż za Skowronka. Zdecydowanie łatwiej gra się o utrzymanie jak siły nie kończą się w 60 min.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 16.05.2021 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując