Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.05.2021, 14:06
Bo powazne klubi nie zatrudniaja "szaleńców i prostaków taktycznych". Nam sie udal. Chociaz mysle ze Hyballa jest prostakiem takim po prostu a nie taktycznym.



Co do Sobolewskiego to srednio to widze. Chcemy byc jak Wisla Plock? No przeciez jestesmy jak Plock.
Odpowiedz cytując