|
Bo powazne klubi nie zatrudniaja "szaleńców i prostaków taktycznych". Nam sie udal. Chociaz mysle ze Hyballa jest prostakiem takim po prostu a nie taktycznym.
Co do Sobolewskiego to srednio to widze. Chcemy byc jak Wisla Plock? No przeciez jestesmy jak Plock.
|