Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22970
Stary 15.05.2021, 22:57
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Po prostu trzeba powiedzieć jeszcze raz "Tylko Wisła" i wierzyć , że będzie dobrze.

Czasu niewiele, trenera nie ma, wizji transferów też. Bywało gorzej.

Kolejny raz się uda.
Ja bym powiedział, że czasu to my mamy dużo jak nigdy.

Miesiac do 1 treningu w nowym sezonie.

Spokojnie można poświęcić jeszcze tydzień, a nawet dwa na szukanie konkretnego trenera. Wyjątkowo czas nas nie goni.
Dobrze by jednak było znaleźć przed tym dyrektora sportowego, o czym już co raz więcej ptaszków ćwierka

Transfery: myślę że poza trójka już podpisana to do 1 treningu będzie jeszcze z 3-4 innych, a przed 1 meczem sezonu jeszcze kolejnych 3-4. I pewnie później z 2 transfery last minute...

Myślę że łącznie w obie strony będzie +/- 12 transferów.
Odpowiedz cytując