Arronax napisał(a):

Po prostu trzeba powiedzieć jeszcze raz "Tylko Wisła" i wierzyć , że będzie dobrze.
Czasu niewiele, trenera nie ma, wizji transferów też. Bywało gorzej.
Kolejny raz się uda.
|
Ja bym powiedział, że czasu to my mamy dużo jak nigdy.
Miesiac do 1 treningu w nowym sezonie.
Spokojnie można poświęcić jeszcze tydzień, a nawet dwa na szukanie konkretnego trenera. Wyjątkowo czas nas nie goni.
Dobrze by jednak było znaleźć przed tym dyrektora sportowego, o czym już co raz więcej ptaszków ćwierka
Transfery: myślę że poza trójka już podpisana to do 1 treningu będzie jeszcze z 3-4 innych, a przed 1 meczem sezonu jeszcze kolejnych 3-4. I pewnie później z 2 transfery last minute...
Myślę że łącznie w obie strony będzie +/- 12 transferów.