Drozd napisał(a):

Sprzedać to trzeba Forbesa, Yeboacha, Sadloka ...
A młodych trzymać i walczyć o 3 bańki z młodzieżowców. Kupić napastnika i zatrudnić trenera który potrafi trenować, a nie ciepłą kluchę ...
|
No no powinieneś zasiąść w zarządzie Wisły, albo nawet Realu
