Harcownik napisał(a):

|
Powtarzam - Obrażony jest na WSZYSTKICH. Nawet na tych, których sam sprowadził. Wszyscy spiskowali, wszędzie wrogowie. Nie podziękował za współpracę nawet swoim ludziom takim jak Kone. Nikomu. To jest żałosne. To się nazywa brak klasy. Tego się nie da obronić.
|
Kone "wszedł" do spisku bo go "kupiono" wizją nowego kontraktu

(wersja 127 spisku powered by Drozd)