|
Z tym wystawianiem Kuby Błaszczykowskiego do podstawowego składu to jest niezły żart.
Owszem kiedyś był dobry, ale również kiedyś miał zdrowie.
Teraz to niestety piłkarz szklanka. Pogra mecz, 2, przy dobrych wiatrach 3 i kontuzja na 2 miesiące.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 15.05.2021 o godz. 13:47.
|