Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 15.05.2021, 10:22
Tez nie rozumiem tego ostrego najeżdżania. Wybrnęliśmy naprawdę z ciężkich sytuacji.

Mamy małe środki finansowe to i szału nie ma. Ale powoli powoli liczę na to, że będzie lepiej.

Gdyby Wisła nie była rodziną, to by już jej nie było w takiej formie w jakiej jest. Lepiej jest w innych klubach gdzie Legendy dostają kopa w tyłek, na mecze przychodziła garstka kibiców a i tak piłkarze kopali się po czole? Ja uważam, że jesteśmy co najmniej Level wyżej. A że jest ciężko to trudno przetrwamy i to.
Odpowiedz cytując