Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22956
Stary 15.05.2021, 10:21
Patrząc na nasz obecny skład, potrzeby jego uzupełnienia/wzmocnienia, jak również na fakt, że czeka nas ciężki sezon, w którym jednak warto byłoby powalczyć o coś więcej niż utrzymanie, liczę na to, że zarząd solidnie przepracuje letnie okno transferowe. Naprawdę dołożenie do tej ekipy 4-5 dobrych zawodników może zdecydowanie zmienić jej odbiór.

Jeśli chodzi o moje propozycje to są one oparte o zawodników bez kontraktu i jednym, którem kontrakt wygasa w grudniu:

Florin Stefan - lewy obrońca, kończy mu się umowa. Wobec potencjalnego odejścia Sadloka fajna opcja na wzmocnienie tej pozycji. Dynamiczny, ofensywnie grający obrońca.
https://www.transfermarkt.com/florin...spieler/320637

Frank Castaneda - napastnik, z kontraktem do grudnia 2021. Super strzelec Sheriffa Tiraspol - 23 gole, 14 asyst w sezonie. Mógłby grać też jako cofnięty napastnik. Warto byłoby się zainteresować. Liga mołdawska co prawda nie cieszy się wielką renomą, ale widać że zawodnik ma umiejętności, a wcześniej na Słowacji też sporo strzelał.
https://www.transfermarkt.pl/frank-c...spieler/562483

Richmond Boakye - zawodnik Górnika, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Do tej pory w Polsce nie pokazał pełni możliwości, ale to zawodnik z umiejętnościami. Po aklimatyzacji w Polsce może odpalić, a biorąc pod uwagę ostatnio nieudany czas jego wynagrodzenie może też udałoby się trochę zbić.

I wtedy moglibyśmy przykładowo grać składem:
Lis - Szot, Frydrych, Uryga, Stefan - El Mahdioui, Plewka - Młyński, Castaneda, Błaszczykowski - Boakye.

Moim zdaniem taki skład wygląda więcej niż przyzwoicie

Ok...rozmarzyłem się, ale taki to pokój dyskusyjny. To tylko moje propozycje

edit: linki.
Odpowiedz cytując