Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 15.05.2021, 10:04
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Edward Lorens, Albin Mikulski albo Jan Żurek..ewentualnie Bobo Kaczmarek

A serio, to odpuśćcie troche Kubie.
Kiedy tu przyszedł grać za darmo, uratował klub wkładając swoją kasę i jednocześnie siłą samego swojego autorytetu i wizerunku dał nam wiarygodność w najtrudniejszym czasie gdy nie ufał nam nikt...wówczas ludzie byli gotowi stawiać Kubie pomnik i widzieli go na równi z Reymanem.

A teraz co..taki pomnik obrzucilibysmy gównem i pomidorami, bo facet uczy sie nowej roli i popełnia błędy ?

(...).
+ 1

Oprawić w ramkę i powiesić.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując