Yggdrasil napisał(a):

Edward Lorens, Albin Mikulski albo Jan Żurek..ewentualnie Bobo Kaczmarek
A serio, to odpuśćcie troche Kubie.
Kiedy tu przyszedł grać za darmo, uratował klub wkładając swoją kasę i jednocześnie siłą samego swojego autorytetu i wizerunku dał nam wiarygodność w najtrudniejszym czasie gdy nie ufał nam nikt...wówczas ludzie byli gotowi stawiać Kubie pomnik i widzieli go na równi z Reymanem.
A teraz co..taki pomnik obrzucilibysmy gównem i pomidorami, bo facet uczy sie nowej roli i popełnia błędy ?
(...).
|
+ 1
Oprawić w ramkę i powiesić.