Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2312
Stary 15.05.2021, 08:53
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Na Skowronka nalegał Kuba , na Hyballe zdaje się Jażdzyński i Królewski. Obie opcje były nietrafione więc jest na "0"
W biznesie podstawą współpracy pomiędzy podmiotami jest sytuacja "win-win" czy kazdy ze współpracy wynosi dla siebie swój pożytek (pieniądze, wykonaną usługę czy nabycie produktu).
Tutaj nie ma nawet wyniku sportowego ze jedna strona wygrywa a druga przegrywa.

To jest ewidentne "loss-loss" gdzie kazda strona przegrywa.

Mamy od kilku lat chaos i balanoswanie na krawędzi. W tym roku mialo wszystko zostać poukładane żeby zbudować podstawy pod przyszly i nastepne sezony a tymczasem nie ma NIC prawie oprócz kibiców.

Cyrk z "transferami" zacznie sie tradycyjnie za pięć dwunasta kiedy to okaże się kto podpisał kontrakty i zostaje a kogo żegnamy (albo żegna sie z nami) i znow gdzies pod koniec sierpnia zjawi sie dwóch mawutorów i jeden medved.

Zupelnie zmarnowany sezon :(
DysoN
Odpowiedz cytując