Cytat:
|
Widze, ze sa jeszcze zwolennicy HYbali. Dziwne. Niektorzy sie pieknie nabieraja na wywiady i jak sie mowi gegenpressing
|
Naszym problemem już nie jest Hyballa... Teraz można napisać, ze niektórzy nadal się nabierają na to, że trio ma jakiś pomysł na Wisłę i że będzie pięknie bo postawią na Polaka, legende, kumpla, który da sobie wejść na glowę piłkarzom.
Byliśmy w dupie, jesteśmy i zdaje się że nadal w niej będziemy. I to jest problem. W tym klubie nie ma nikogo kto by wział całe towarzystwo za mordę i powiedział, że maja zapierdalać, a jak nie to won, nie ma ludzi z charakterem (oprócz Kuby), a jak sa legendy to takie miękkie fajeczki, taki dobry wujo albo cichy Boguś.