|
Dokładnie, niektórzy to chyba jakiś kompleks mają. Rozumiem, jakby wyniki lub chociaż gra zespołu go broniły, to można by przymknąć oko, że jest zwykłym bucem i wariatem. Ale tutaj nie broni go nic. Dajcie sobie już z nim spokój, historia skończona - całe szczęście w miarę szybko.
Niektórzy to chyba jedyne co w tej rundzie widzieli, to pierwsze 30 minut z Piastem.
|