|
Dalej broń buraka za bycie burakiem.
Jak ktoś się w ten sposób (nie) żegna z drużyną to pokazuje cały charakter faceta. Fujara była z niego nie trener. Z Wisły większe nazwiska odchodziły, ale przychodziły się pożegnać z drużyną.
Facet nie potrafił dobrać odpowiednich obciążeń do materiału ludzkiego. Tutaj nie chodziło, że piłkarzom nie chciało się trenować i biegać. Chodzi o to, że przez niedostosowanie swoich metod do możliwości piłkarzy oni biegali w jednym tempie jak muchy w smole przez 90 minut po tych jego treningach. Całkowite zero dynamiki. Wszystko to zakończyło się zarąbistą średnią prawie punkta na mecz. Super trener. Byłby jeszcze fajniejszy jakby nas spuścił z ligi pewnie.
Pokłócił się ze wszystkimi - nawet z takimi super spokojnymi gościami jak Rafał Boguski czy Kazimierz Kmiecik. Z ludźmi z którymi wejść w konflikt to jest SZTUKA.
Otrzeźwiej wreszcie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.05.2021 o godz. 23:32.
|