Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 14.05.2021, 23:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie wszystko zależy od tego, który trening był ostatnim w wykonaniu Niemca. Jeśli było wystarczająco dużo czasu na odpoczynek to mogą odpalić tylko i wyłącznie z tego powodu, że wróci świeżość.

Jeśli wygrają mecz i przez to stracą resztki szacunku u normalnych ludzi, to ja nie mam ochoty mieć do czynienia z takimi normalnymi ludźmi ))) Z resztą napisałbym, że dzisiejsza normalność jest śmieszna, gdyby nie była taka straszna. Wystarczy włączyć wiadomości.

Całkowite odwrócenie pojęć i wartości wkrada się również na forum.
Znak czasów.
W tym tygodniu jeszcze im zafundował takie treningi na pożegnanie, że zapamietają to na długo.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując