s1mone napisał(a):

Paradoksalnie wszystko zależy od tego, który trening był ostatnim w wykonaniu Niemca. Jeśli było wystarczająco dużo czasu na odpoczynek to mogą odpalić tylko i wyłącznie z tego powodu, że wróci świeżość.
Jeśli wygrają mecz i przez to stracą resztki szacunku u normalnych ludzi, to ja nie mam ochoty mieć do czynienia z takimi normalnymi ludźmi ))) Z resztą napisałbym, że dzisiejsza normalność jest śmieszna, gdyby nie była taka straszna. Wystarczy włączyć wiadomości.
Całkowite odwrócenie pojęć i wartości wkrada się również na forum.
Znak czasów.
|
W tym tygodniu jeszcze im zafundował takie treningi na pożegnanie, że zapamietają to na długo.