|
Pora kończyć tę szopkę i ogłosić Wuja. To dobry trener jak na nasze obecne możliwości. Nikogo lepszego nie znajdziemy, kto poważny będzie tu chciał przyjść i za co? Przykre to ale co zrobić, takich czasów doczekaliśmy. Może nie będzie tak źle, smutny Waldemar po reprezentacji też wydawał się skończony a jednak z przeciętnym Piastem wynik zrobił. To tylko Polska e-klapa, nie trzeba jakichś specjalnych zdolności, wystarczy odrobina solidności i można być w miarę wysoko w tabeli.
|