PhantomRanger napisał(a):

|
Zważ, że to było 12 lat temu. Płatek trenerkę skończył w 2011 i zajął się skautingiem. Skoro Borussia trzyma go na liście płac, coś tam jednak potrafi w tej materii.
|
Swoją drogą to słabo sobie wyobrażam by dzielił ciągle ta funkcje z dyrektorowaniem w Wiśle.
Niemniej, jeśli do nas trafi to będzie rozsądny i ciekawy ruch.