|
Simonie jest wspaniałe, dwa lata robimy ciagle postępy, atmosfera jest swiena, widać kierunek jazdy a jak czasem nie wyjdzie to hard reset, alleluja i do przodu. 1906% poparcia już następnym razem napewno się uda.
Cyrk podtrzymuje.
P.S Twój post jest o niczym. Takie standardowe będzie dobrze.
|