Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27243
Stary 14.05.2021, 18:25
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Wręcz najważniejsze i kluczowe dla naszego utrzymania w lidze.
Oczywiście.

Napiszę coś co nie spodoba się rozmaitym oszołomom, ale gdyby Hybala miał choć trochę ogarniających zawodników to pewnie by dalej pracował. Oceniam że atmosfera to 50/50 odloty Hybali skonfliktowanego ze starszyzną i odchodzącymi kopaczami oraz złe wyniki wyniki, atmosfera beznadziejności - dają z siebie wszystko a i tak nie wpada. Gdyby było kilka bramek i punktów więcej to pewnie grający zagryźliby zęby i wszystko eksplodowałoby później.
Podobnie było ze Skowronkiem i Stolarczykiem, gdzie w końcu powstawało perpetum mobile beznadzieji, gdzie zawodnikom wyniki paraliżowały i tak już drewniane kończyny. Nowy trener, krótki impuls i po chwili wracamy w stare koleiny.
Nasi obecni piłkarze to w większości porażka pod wzgędem umiejętności i mentalności. Ani nie umieją jakoś dobrze grać, ani nie potrafią się zmobilizować na dłużej.

Dlatego potrzebujemy piłkarzy którzy są w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując